آرشیو مطالب 1394/9 | پاتوق نیلوفر آبی

عکس دختران ایرانی در فیس بوک سری دوم
این مطلب به دستور کارگروه مصادیق مجرمانه حذف گردید.

تصاویری که تصور پخش آن را از صدا و سیمای ایران نمی کنید!/عکسشبکه3 در ادامه تکرار اشتباهات عجیب خود مجددا در پخش مسابقه والیبال جام جهانی بین تیم های ایران و ایتالیا تصاویری را پخش کرد که هیچ ایرانی تصور پخش آن را از صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران را نداشت.

چین چین دامنت تورو جون مادرت با ساپورت بیرون نیا میدزدنت


چین چین دامنت تورو جون مادرت با ساپورت بیرون نیا میدزدنت

جوک گذاشتم
دسته : طنز,


@fatemi155مادر تلگرام

جوک گذاشتم

@fatemi155

طرف کامنت گذاشته : ((خخخخخگخخخخ ))


بهش گفتم : اون گ اون وسط چی بود؟


میگه : از شدت خنده گوزیدم


درگیری شدید کشاورزان اصفهانی با پلیس بر سر حقابه +تکمیلی


در شرایطی که اخبار رسیده، حکایت از بروز درگیری بین کشاورزان شرق اصفهان در ورزنه با نیروهای انتظامی استان داشته و حتی ماجرا در نقل قول‌های گوناگون، از ضرب و شتم هم فرا‌تر می‌رود، مسئولان امر هنوز واکنشی نشان نداده و موضعی در پیش نگرفته‌اند!.

به گزارش «تابناک»، با گذشت روز‌ها از اعتراض کشاورزان اصفهانی نسبت به اختلاف حقابه تعیین شده با میزان واقعی حقابه اختصاص یافته به ایشان، سرانجام ماجرایی که سال‌ها محل مناقشه بخشی از مردمان اصفهان و مسئولان استان بوده، به شکل درگیری و ضرب و شتم سر باز کرد تا شرق اصفهان بحرانی شده و نگرانی‌ها به اوج برسد.

به گزارش پیام نیوز، درگیری بین کشاورزان و مأموران نیروهای انتظامی استان در حالی به وقوع می‌پیوندد که کشاورزان شرق اصفهان، معتقدند آب زاینده رود که از سال‌های دور به زمین‌های آن‌ها اختصاص می‌یافت، اکنون به استان‌های یزد، قم، کاشان و کارخانه‌های بزرگی مانند فولاد مبارکه و ذوب‌آهن فروخته می‌شود. این کشاورزان در اعتراض به قطع سهمیه آب خود، از هفته گذشته با تجمع در مقابل خط لوله انتقال آب اصفهان به یزد اعتراضشان را نشان دادند.

بر پایه این گزارش، وضعیت کشاورزان شرق اصفهان تا اندازه‌ای نگران کننده و بحرانی است که دیگر هیچ ‌یک از آن‌ها قطره‌ای آب برای کشاورزی خود ندارند و هموراه نگران زندگی خانواده خود هستند؛ عاملی که سبب شده در این راه از هیچ تلاش و کوششی دریغ نکرده و موضوع را تا آنجا پیگیری کنند که حتی به هیأت دولت نیز کشانده شود.

همچنین برخی از آن‌ها با پیگیری‌های لازم در خصوص وضعیت زاینده رود با معاون اول رئیس جمهور نیز جلسه گذاشتند و در این جلسه وعده‌هایی نیز به ایشان داده شد.

افزون بر آن، رئیس جمهور در سفر آذر ماه خود به اصفهان ـ‌که برای افتتاح چند طرح در کارخانه فولاد مبارکه اصفهان حاضر شده بود ـ در بخشی از سخنانش در پاسخ به مسائل مطرح ‌پیرامون بررسی خشک‌سالی در اصفهان و خشک شدن زاینده رود گفت: قبول دارم خشک‌سالی است و آب کم است و از طرفی زاینده رود سرچشمه حیات اصفهان و استان‌های همجوار است که باید با توسل به درگاه خداوند، بخواهیم تا از آسمان این نعمت الهی بیش از پیش نازل شود؛ پس باید همه دعا کنیم چرا که حل همه مسائل به دست خداست و تجربه نشان داده مردم اصفهان هرچه بخواهند به دست می‌آورند.


هنگامی که رئیس‌جمهور این جمله را در اصفهان گفت، درک آن برای بسیاری دشوار بود؛ البته هر چند ‌در ادامه این سخنان، وی از طرح انتقال آب از دریای مازندران و خلیج فارس‌ نیز گفت، آنچه‌ مهم بود، مشکل فعلی کشاورزان بود که احمدی‌نژاد با بیان اینکه دعا کنید تا باران ببارد وعده جریان آب را داد.

همچنین کشاورزان شرق اصفهان در تجمع خود قطعنامه‌ای را با عنوان قطعنامه تراکتور سواران و احیا‌گران زاینده رود را صادر کردند که در آن نسبت به کارکرد وزارت نیرو انتقاد داشته‌اند.

در بخشی از این قطعنامه آمده؛ فروش بی‌رویه آب از محل حقابه‌ها و بارگزاری‌های بیش از ظرفیت ‌روی رودخانه، عدم نظارت و محافظت شایسته از رودخانه که منجر به حفر ۷۶۲۰ حلقه چاه در حریم رودخانه و نصب پمپاژ‌ها و منصوبات و مستحدثات فراوان در حریم و بستر رودخانه شده است، عدم انجام مدیریت صحیح آبرسانی و انتقال آب از رودخانه و ممانعت از متجاوزین به حریم بستر رودخانه، احساس مالکیت بر حق‌ابه‌ها به جای مأموریت و نگهداری و توزیع آن انتقاد شده است.

و در ادامه نوشته‌اند: موارد فوق با قانون توزیع عادلانه آب و آیین‌نامه‌های اجرایی مربوطه مغایر است که این امر سبب شده رودخانه زاینده رود یک رودخانه فصلی و حتی کمتر از آن شود و در واقع یک رودخانه خشک باشد، همچنین اقتصاد، تولید، سلامت روح و روان، معاش، بهداشت، فرهنگ، محیط زیست، ارتباط مردم با نظام، مهاجرت، اشتغال و توسعه مردم حوزه زاینده رود را نیز آسیب رساند.

تکمیلی:

یک منبع آگاه درباره وقایع به وقوع پیوسته در اصفهان به خبرنگار «تابناک» گفت: این غائله که روز گذشته آغاز شده بود، با گذشت زمانی نسبتا طولانی و پس از به وقوع پیوستن برخی حوادث نامطلوب مانند آسیب دیدن یکی از خطوط اصلی انتقال آب به استان مجاور اصفهان، درگیری معترضان و پلیس، تحریک احساسات عمومی و مواردی از این دست پایان یافت.

وی که عامل اصلی بروز این اتفاق را خشک‌سالی ناشی از کم بارشی در سال‌های اخیر دانست، افزود: بر خلاف آنچه برخی کشاورزان معترض تصور می‌کنند، آب زاینده رود نه برای کشت و زرع، بلکه برای تأمین آب آشامیدنی به برخی نقاط منتقل می‌شود و این ماجرا با تامین شرایط اولیه زندگی برخی هم‌وطنانمان رابطه مستقیمی دارد.

او در پایان با دعوت از مردم به حفظ آرامش می‌گوید: در دو روز اخیر، مسئولان استانی به همراه جمعی از مسئولان کشوری در منطقه حضور یافته و تلاش دارند تا تدبیری برای رفع مشکلات مردم بیندیشند، ولی از سویی این کار می‌توانست پیش از وقوع حوادثی از این دست رخ دهد و از سوی دیگر، لازم است که کشاورزان با آرامش بیشتری برای حل مشکلات گام بردارند.

نویسنده :
تاريخ : جمعه 6 آذر 1394 ساعت: 11:29

درگیری نیروهای یگان ویژه با مردم ورزنه
عزیزانمان در راه این انقلاب رفتند و خون ها دادند اما کاش بعضی ها بودند و می دیدند

با بعضی از خانواده های همین شهدا و مردم این خطه چه کردند.
صبح امروزدر حالی که مردم ورزنه همچنان در پی بی توجهی مسوولین اصفهانی به

خواسته
های خود در ورودی شهربه تجمع آرام خود ادامه می دادند تعداد زیادی از

نیروهای یگان
تکاوری از اصفهان عازم ورزنه شده و در ورودی شهر و در محل تجمع

تراکتورها با مردم
درگیر
شدند . نیروها بدون هشدار به مردم به طرف آنها شروع به

تیراندازی کرده که درپی آن
تعداد زیادی از مردم مجروح شدند . مردم با دست خالی و با

سنگ به نیروها
حمله کرده و با پشتیبانی مردم روستاهای بالادست توانستند تعداد سه عدد

اتوبوس نیروهای
یگان را به آتش کشیده و نیروها را مجبور به عقب نشینی کنند .


اما نیروها با دور زدن شهر
از طریق جاده هرند وارد شهر شده و دوباره با آنها درگیر

شدند .نیروهای یگان حتی به یکی
از آمبولانسهایی که مجروحین را به اصفهان منتقل می

کرد حمله کرده و شیشه آن را شکشتند .
این درگیریها تا بعداز ظهر ادامه دارد.

نویسنده :
تاريخ : جمعه 6 آذر 1394 ساعت: 11:27

كاندوم زنانهكاندوم زنانه


كاندوم زنانه چيست؟

كاندوم زنانه داراي جنس لاستيكي بسيار نازك، نرم و لطيف و بسيار راحتي است كه دو حلقه قابل انعطاف درهردو سرانتهايي آن وجود دارد. يكي از اين حلقه ها كمك مي كند كه كاندوم در داخل واژن خانم ها در آخر رحم ثابت جاي بگيرد. همزمان حلقه ديگر كاندوم بيرون واژن قرار دارد.


كاندوم زنانه چگونه عمل مي كند؟

كاندوم زنانه از نوعي پلاستيك به نام پلي اورتان (Polyurethane) ساخته شده است. پلاستيك كاندوم زنانه قسمت داخلي، گردنه و لب هاي بيروني واژن (آلت تناسلي زنانه) را مي پوشاند. اين وسيله نيز مانند كاندوم مردانه از بارداري ناخواسته، انتقال ميكروب ها و ويروس هايي كه مي توانند از طريق تماس جنس از جمله ويروس اچ. آي. وي. انتقال يابند، جلوگيري مي كند. اين وسيله مي تواند تا 8 ساعت قبل از تماس جنسي داخل واژن خانم ها جاي داده شود

تذكرهاي ويژه درمورد استفاده از كاندوم زنانه

• در هربار نزديكي از يك كاندوم جديد استفاده كنيد.

• هميشه وقتي كه تماس جنسي داريد از كاندوم استفاده كنيد.

• با دقت كامل آنرا باز كنيد و سمت آنرا بيابيد.

• از استفاده همزمان كاندوم مردانه و زنانه خودداري كنيد چون بر اثر ساييدن احتمال پارگي آن وجود دارد.

• مراقب باشيد كه كاندوم را با انگشت و يا چيزهاي ديگر پاره نكنيد.

• مواد لزج كننده و كرم هاي چرب كننده مناسب به اندازه كافي استفاده كنيد.

• از استفاده همزمان مواد چرب كننده، روغن، مواد ضد عفوني كننده پزشكي (لوسيون) و مشتقات نفتي مانند وازلين براي چرب تر كردن كاندوم خودداري كنيد. اين مواد مي توانند كاندوم را سوراخ ويا پاره كنند. تنها از ژل ها يا كرم هاي مخصوص و يا اسپرم كش هاي مكمل مخصوص كه درداروخانه ها قابل دسترسي است استفاده كنيد.

نویسنده :
تاريخ : پنجشنبه 5 آذر 1394 ساعت: 10:31

همه چيز درباره نقطه G در خانمها و محل دقيق آن
دسته : احکام زنان,,نقطه G هميشه مقوله اي بحث انگيز بوده است. خيلي خانمها اعتقاد دارند كه براي ارگاسم ضروري است، درحاليكه خيلي ها هم باور دارند كه اصلاً وجود ندارد. پائولا هال روانشناسي جنسي به بررسي اين مسئله مي پردازد و توضيح مي دهد كه چطور اين نقطه را پيدا كنيد، با آن چه كنيد و عنوان مي كند كه چرا نداشتن هم اشكالي ندارد.

صفحات وب
ساخت وبلاگ تالار ایجاد وبلاگ عکس عاشقانه فال حافظ فال حافظ خرید بک لینک خرید آنتی ویروس دانلود تک آهنگ انجام پروژه متلب نظافت منزل در تهران پیش بینی نتایج فوتبال خرید ملک در ترکیه انجام پروژه متلب میهن ام پی تری بازی حکم نقاشی ساختمان آپلود عکس نمایندگی پنل پیامک بانک مشاغل شیراز پزشکان متخصص شیراز بازی انفجار
بستن تبلیغات [X]